Alkomat dowodowy

Kalkomat to doskonałe urządzenie, które będzie idealnie pasować do barów, restauracji czy stacji benzynowych. Jest to publiczne urządzenie o stacjonarnym charakterze, które pozwala mierzyć poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat dowodowy AlkoSensor IV to profesjonalne, przygotowane z dużą starannością urządzenie o charakterze pomiarowym. Często stosowane jest przez policję, zakłady pracy czy przychodnie odwykowe.

 

Lion to także podręczne urządzenie pomiarowe o profesjonalnym charakterze. Stosowane jest przez policję i zakłady pracy. Alkometr A2.0 to sprzęt profesjonalny, który nadaje się do dokładnego pomiaru stężenia alkoholu we krwi. Jeśli sprzedajesz alkohol i chcesz zwiększyć swoje dochody możesz się zdecydować na montowanie naszego alkomatu w swoim pubie czy barze. W ten sposób będziesz czerpał również zysk z każdego pomiaru. Alkomat dowodowy Rodzaje testów: Automatyczny: tutaj badany jest w stanie wydmuchać około 1,5 l powietrza Manualny: badany nie może wydmuchać tej ilości powietrza, odmawia albo jest nieprzytomny. Wtedy badanie będzie polegało na elektrochemicznym utlenianiu alkoholu w powietrzu, co będzie się dokonywało na potencjalne elektrony. Zmiany napięcia, które będą temu towarzyszyć są mierzone i natężenie będzie proporcjonalne do stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Dlatego może w ten sposób dojść do pomiaru. Pierwszą informacją jaka odnosi się do pracy urządzenia będzie wyświetlenie na ekranie wyzerowanego licznika, który będzie decydował o tym, że można dokonać pomiaru. Urządzenie pobiera wtedy próbę powietrza z otoczenia i przygotowuje się do testu. Jeśli urządzenie ma temperaturę, która będzie wykraczała poza dopuszczalny zakres to urządzenie samodzielnie zablokuje możliwości dokonywania pomiarów. Jeśli urządzenie umieści się w takim miejscu, które będzie miało temperaturę odpowiednia to zdolność do badań powróci. Sprzęt posiada czujnik elektrochemiczny i przystosowany jest między innymi do pracy z drukarkami. Dane techniczne: Zakres wskazań: 0,00 do 2,00 mg/l.

 

Wskazania wyższe określane są jako <2,00 mg/l. Czas ponownej gotowości do pracy: gdy test wykonany jest negatywny to urządzenie będzie gotowe do pracy po około 10 sekundach. Jeśli test był pozytywny potrzeba około 2 minuty. Zasilanie: – bateria alkaliczna 9V (wytrzymałoć min. 300 testów) – akumulatory 9V (z możliwością ładowania) – opcjonalnie Opakowanie: dobrze przygotowane trwałe opakowanie, które będzie wodoszczelne, wykonane z tworzywa ABS W skład tego zestawu wchodzi: 1) Tester AlkoSensor IV 2) 30 ustników jednorazowych 3) Opakowanie w formie walizki 4) Instrukcja w języku polskim 5) Bateria 9V

O nas

logo-footer

Chcesz aby każda podróż była bezpieczna bez względu na okoliczności? Zapraszamy do nas!

kontakt@polmaratongryfa.pl

maszyny pralnicze

Często czytane

Waszym zdaniem: alkomat vs. Alkotest
Jak działa alkomat i jakie są rodzaje sensorów?
Jak właściwie korzystać z alkomatu?

Przegląd najpopularniejszych typów alkomatów
Własny alkomat - czy warto?
Czym się różni ryba od człowieka, czyli zacznij myśleć!
© Copyright polmaratongryfa.pl All Rights Reserved.