Alkomat barowy

Problemy z kierowcami, którzy wsiadają za kierownicę po alkoholu to niestety taki problem, z którym szczególnie trudno poradzić sobie w naszym kraju. jak się okazuje nadal jest bardzo wiele takich osób, które po alkoholu decydują się wsiadać za kółko. Jest to niestety problemowa sprawa, ponieważ nie zawsze osoby takie w ogóle zdają sobie sprawę z tego, że nadal mają alkohol we krwi i do prowadzenia pojazdu się nie nadają.

 

Ciekawym rozwiązaniem jest więc przygotowywanie specjalnych barowych alkomatów, dzięki którym każdy może sprawdzić jaki jest jego stan w danym momencie i czy będzie mógł już wsiadać za kierownicę. Dlatego warto zawsze mieć możliwość skorzystania z takiego alkomatu, by swoją trzeźwość sprawnie sprawdzić. DAT to przykład dobrego alkomatu, który charakteryzuje się między innymi ciekawym wyglądem. Wyposażony zostaje w kompas, latarkę oraz zegar. Przeznaczony jest on do indywidualnego zastosowania, będzie rozwiązaniem idealnym dla ludzi, którzy preferują aktywny tryb życia i bardzo często przebywają w terenie. Alkomat jest prosty w obsłudze. Pomiar będzie dokonywany po wciśnięciu klawisza TEST. Po pojawieniu się napisu Blow będzie można dokonać z odległości około centymetra wdmuchania powietrza przez około 4 sekundy do urządzenia. Alkomat barowy jakie możliwości techniczne może mieć popularny alkomat barowy - nie będzie wymagał dodatkowych ustników - jest to urządzenie proste w obsłudze - ma niewielkie rozmiary - ma niewielką wagę - przygotowany jest przejrzysty wyświetlacz - ma elektroniczny zegar - funkcjonuje z kompasem - posiada latarkę jako dodatek. Specyfikacja techniczna: - zakres pomiaru do dwóch promili - wskazuje setne części promila - wyświetlacz ciekłokrystaliczny - brak dodatkowych ustników - 10 sekund do pierwszego wykonywanego pomiaru - 30 sekund czekania, by można było wykonywać kolejny pomiar - sygnalizacja dźwiękowa - wymiary 100 x 35 x 20 mm. Urządzenie przeznaczone również do indywidualnego wykorzystywania między innymi przez kierowców, którzy sami chcą się kontrolować. Pomiar będzie polegał na wdmuchiwaniu przez około 5 sekund powietrza do urządzenia. Tester pokazuje dawkę powietrza i wynik na wyświetlaczu. Jest to urządzenie, które ma niewielkie wymiary.

 

Alkomat barowy Możliwości techniczne: - będzie prosty w obsłudze - ma niewielkie rozmiary - podświetlany wyświetlacz - oszczędzanie baterii. Specyfikacja techniczna: Zakres wskazań: 0,2 – 1,2 0/00 Sygnalizuje początek i koniec pomiar Sygnalizuje błąd w pomiarze Zasilany przez trzy paluszki AAA Obudowa ze szczególnie dobrego materiału Praca w temp. Od 0 do 45 stopni Celsjusza. Wymiary: 105 x 45 x 24 mm Niewielka waga urządzenia bez baterii będzie to około 50 gram. Do zestawu w przypadku tego alkomatu wchodzić będą następujące elementy: - Tester 2012 - komplet ustników - instrukcja dla użytkownika w jezyku polskim.

O nas

logo-footer

Chcesz aby każda podróż była bezpieczna bez względu na okoliczności? Zapraszamy do nas!

kontakt@polmaratongryfa.pl

maszyny pralnicze

Często czytane

Waszym zdaniem: alkomat vs. Alkotest
Jak działa alkomat i jakie są rodzaje sensorów?
Jak właściwie korzystać z alkomatu?

Przegląd najpopularniejszych typów alkomatów
Własny alkomat - czy warto?
Czym się różni ryba od człowieka, czyli zacznij myśleć!
© Copyright polmaratongryfa.pl All Rights Reserved.